kamagra bangkok

Kamagra Bangkok

5 GRMHA Awards Night & AGM maj

5 Maj GRMHA Poster-page0001

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Ngjarjet në Gold lumit Legjionit The

Mish ulet këtë të premten (sonte!) Nga 17:00 -8: 12:00
Asgjë luajtur Rënda e shtunë 18 në 15:00 - potluck si!
Canucks Games në ekranin e madh e premte prill 17 19 e diel prill.
GJITHASHTU: Zgjidh një top hokeji është përsëri në Legjionin

Zgjidh një top hokeji

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Gold River Hawks Win Gold në Port Alberni Midget Turneun

Via Ellena Gjesdal:

(Kliko për ta zmadhuar fotot në një dritare të re / tab)

Medalja e Artë MIDGETS

Medalja e Artë MIDGETS PARAQITJA

Njëmbëdhjetë ekipet konkuruan në luginën, duke përfshirë edhe lumin Gold.
Hawks përballur Nanaimo parë në natën e premte fituar 8-5. Të shtunën ata humbën ndeshjen e tyre të vetmuar e turneut të presë Alberni VALLEY # 2, tehe 5-4. Atë mbrëmje ata do të përfundojë ditën duke mundur Saanich # 07-04 shkurt dhe pastaj të dielën në mëngjes rrahën Triport 11-0.
Që vendosi në vendin e 2 me 19 pikë.
Ata luajtën në CR Eagles për 1 dhe dhe i mundi ata 4-1.

MIDGETS Yr FUNDIT

Kjo ishte loja e fundit për Waylon Savey, Taylor Rose, Neil Blackburn dhe Shaylene Gjesdal. (Lojtaret foto majta në të djathtë sipër)
Stafi Coaching e Larry Rose, Karl Hägg & Rob Anësor tha "përpjekje Team ishte kyç, së bashku me stilin e kanë luajtur. Ka pasur komplimente nga shumë kundërshtarëve korrektësi dhe lojen e tyre ".
Kontribuar nga Ellena Gjesdal

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Weekend Ice Orari 14/15

GRMHA Logo

~ Kjo është fundjavë jonë e fundit e hokej, ne ende do të bëjmë praktikat tona javën e ardhshme, duke i dhënë fund të enjten natën ~
Nuk Ice 14 e shtunë mars
E diel 15 Mar
11:00-00:30 Bantam dhomë lojë # 6 vs dhomën lumit Campbell # 1
12:30-01:30 Marimangat praktikë
1:30-03:00 Bantam lojë vs River Campbell
3:00-05:00 lojës xhuxh
Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Weekend Ice mars 7/8

GRMHA Logo

** Nuk ka akull 7 e shtunë mars **
8 e diel mars
12:00-01:00 marimangat praktikë
1:00-02:30 praktikë peewee
2:30-04:00 Bantam vs xhuxh lojë
Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

28 Weekend Ice Orari Shkurt / mars 1

GRMHA Logo

** New Ice Times për të dielën **

28 e shtunë shkurt

4:00-05:00 marimangat Praktikës

7:00 për lojë 9:00 pm burra

1 e diel mars

Loja 10:30-12:30 burra

12:30-02:30 Bantam dhomë lojë # 6 vs dhomën lumit Campbell # 3

2:30-04:00 praktikë Peewee

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Weekend Ice Orari shkurt 21/22

GRHMA Logo

21 e shtunë shkurt
Bantams në Campbell River 10:15-11:30 shesh patinazhi # 2
Midgets në Port Hardy Turneun gjitha fundjavë
22 e diel shkurt
10:00-11:30 Peewee dhomë lojë # 6 vs dhomën lumit Campbell # 2
11:30-01:00 Bantam dhomë lojë # 1 vs dhomë lumit Campbell # 3
1:00-02:30 Peewee dhomë lojë # 6 vs dhomën lumit Campbell # 2
2:30-04:00 Bantam dhomë lojë # 1 vs dhomë lumit Campbell # 3
4:00-05:00 Marimangat dhomë Praktika # 4
Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Weekend Ice Orari: shkurt 14/15

GRHMA Logo

E shtunë shkurt Peewee 14-të në lumin Campbell 10:15-11:30 shesh patinazhi # 2
14 e shtunë shkurt
11:00-01:00 Bantam dhomë lojë # 6 vs dhomën lumit Campbell # 1
1:00-02:00 Marimangat praktika # 2
2:00-03:30 xhuxh lojë
15 e diel shkurt
10:00-11:30 Bantam dhomë lojë # 6 vs dhomë Comox # 2
11:30-01:00 Peewee dhomë lojë # 1 vs lumit Campbell # 3
1:00-02:30 Bantam dhomë lojë # 6 vs dhomë Comox # 2
2:30-04:00 Peewee dhomë lojë # 1 vs lumit Campbell # 3
Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

6 Lumi Gold Bantam Tournament shkurt - 8

T lumit Gold Bantam Tournamen
06-08 shkurt
Shtëpi Larg
Room #
E premte, shkurt 6
6:00-19:15 6 Lumi Gold Lumi Campbell
7:30-08:45 Comox Oceanside
9:00-10:15 Lumi Powell Port McNeill
E shtunë 7 Shk
8:30-09:45 6 Lumi Gold Comox
10:00-11:15 Lumi Campbell Lumi Powell
11:30-12:45 Port McNeill Oceanside
1:00-02:15 6 Lumi Gold Lumi Powell
2:30-15:45 Oceanside Lumi Campbell
4:00-17:15 Port McNeill Comox
5:30-18:45 6 Lumi Gold Oceanside
7:00-20:15 Comox Lumi Powell
8:30-21:45 Lumi Campbell Port McNeill
E diel, shkurt 8
8:00-09:15 Oceanside Lumi Powell
9:30-10:45 Lumi Campbell Comox
11:00-12:15 6 Lumi Gold Port McNeill
12:45-14:00 5 6
2:15-03:30 3 4
3:45-17:00 1 2
Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Weekend Ice Orari 31 Jan / shkurt 1

GRHMA Logo

E shtunë Jan.31st
10:00-11:30 lojë Peewee dhomë # 6 VS Comox dhomë # 1
11:30-01:00 Marimangat lojë dhomë # 2 VS Campbell River dhomë # 3
1:00-02:30 lojës Peewee dhomë # 6 VS Comox dhomën # 1
2:30-04:00 Marimangat lojë dhomë # 2 VS Campbell River dhomë # 3
1 e diel shkurt
10:00-11:30 Bantam dhomë lojë # 6 VS Campbell River dhomën # 1
11:30-01:00 Midget dhomë praktika # 2
1:00-02:30 Bantam dhomë lojë # 6 VS Campbell River dhomën # 1
Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri
2 3 4 5 ... 10 ... Last » Faqja 1 nga 19 1 2 3 4 5 ... 10 ... E fundit »

Kliko për Speciale

Komentet e fundit

RWES Moti Station

Mot