kamagra bangkok

Kamagra Bangkok

Junior Golf duke filluar nga maji

golf vogël

Junior Golf do të fillojnë përsëri në maj drejtimin deri në qershor të hënën netë moti lejuar. Çdo njeri të moshës 7-16, djali dhe vajza janë të mirëpritur për të dalë dhe të luajnë.

Klubet do të jepet në qoftë se ju nuk keni ndonjë. Çdo lojtar golfi nënshkruar dhe paguar do të marrë një këmishë e golfit, era deri vakt, ngjarje sfidë aftësitë, dhe shpërblime. Kostoja do të jetë 45 $ plus të gjitha jo-anëtarët do të paguajnë $ 5 secila në fushën e golfit çdo ditë ata janë në Juniors Night. Nëse ndonjë i vogël dëshiron të bashkohet moshave Golf Course- 7-11 vitit antarësimit në 100 $ golfit pakufizuar. Moshave 12-18- 149 $ golf pakufizuar. (NUK anëtarësimi nevojshme për golf Junior)

Dalë dhe të ketë disa fun! Telefononi David Lightle në 250-283-9030 ose John Frame në 250-283-7268 për të regjistruar.

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

GRSC - Kjo është një qytet i vogël Life! Mars 14

Kliko grafik për të zgjeruar në një dritare të re / tab:
2015 Ice Shfaq Poster
Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

2015 Winter Pool Orari dhe Programet

Më poshtë ju do të gjeni 2015 Winter Pool orarin dhe programe për ju për t'iu referuar në rast atë që erdhi në kutinë tuaj postare shkon humbur. :) Këto dokumente janë gjithashtu të postuar gjithmonë në Pool Orari / Maps seksionin e lëvizje, të cilat ju do të gjeni në seksionin tab në krye të faqes.

Ju lutem klikoni në grafikë për të zgjeruar në një dritare të re / tab:

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

GOLD RIVER MIDGETS sjellë në shtëpi bronzin medalje!

Urime për ekipin tonë Lumi Gold Midget për sjelljen në shtëpi medaljen e bronztë gjatë fundjavës së kaluar nga 14 ekipi Nanaimo hokej turneun e tyre. Fëmijët tanë luajtur PËRTEJ mahnitshme, duke i pamposhtur gjatë gjithë turneut.

Ata filloi me një bang- fituar ndeshjen e parë në një mbyllje e ndërmarrjes 6-0.
Loja e dytë duke marrë në lojë me një fitore 6-3.
Loja e tretë duke marrë një të çojë të madh me një fitore 15.2.
Loja e katërt një tjetër plumb i madh me një fitore 7-1.
Duke përfunduar turneun me një lojë jashtëzakonisht intensive, barazoi lojën 4-4, duke dërguar ndeshjen në një shootout- me Lumi Gold marrë të fitojë!

Më të majta në të djathtë: Larry Rose (trajner kreu), Adam McAllister, Waylon Savey, Kobe Amos, Jakobi Tarasoff, Neil Blackburn, Austin Brunning, James Frame, Clayton Onischuk, Logan Rose, Rob Anësor Bottom majta në të djathtë: Shaylene Gjesdal, Dominik Bellefleur, Taylor Rose

Më të majta në të djathtë: Larry Rose (trajner kreu), Adam McAllister, Waylon Savey, Kobe Amos, Jakobi Tarasoff, Neil Blackburn, Austin Brunning, James Frame, Clayton Onischuk, Logan Rose, Rob Anësor Bottom majta në të djathtë: Shaylene Gjesdal, Dominik Bellefleur, Taylor Rose

Foto dhe shkruaj deri nëpërmjet Cher Crawford

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Ditët e fundit të Frenzy Lexim Dimrit në VIRL

Është ditët e fundit për të hyrë në Frenzy Leximi Dimër në Bibliotekën e lumit Gold. Biblioteka ka marrë tre Samsung Galaxy Pllakat në degën gati për e shtunë 04:00 tërheq.
Ndoshta ju do të jetë rritur me fat, teen apo fëmijë? Entries do të pranohen deri 04:00 të shtunën!

Winter-Reading-Frenzy-2014-poster-page0001

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Leximi Winter Frenzy - Fitoni një Tabelë!

Leximi Winter Frenzy 2014 poster

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Grad Poinsettia Fundraiser

~ Çmimet për secilin janë shtuar - ju lutem shkoni në fund të postit ~

Items Pointsettia

GRSS Grad Studentët do të vijnë derë me derë në mes të 3 nëntor - 19 nëntor për të kërkuar mbështetjen tuaj duke blerë një bukuroshe poinsettia, kurorë, apo gjelbërim / mbjell Tropical.

Paratë e ngritura do të shkojnë në drejtim të Ceremoninë e Diplomimit dhe / ose të një udhëtimi të organizuar Klasa për të festuar suksesin tonë në Diplomohen! Për çdo pyetje apo shqetësime ju lutem kontaktoni Koordinatorin Michele Thomson në 283-7.736. Michele mund të arrihet në fundjavë dhe pas 17:00 gjatë ditëve të javës.

Ne THANK YOU për mbështetjen tuaj!

Këtu janë çmimet:

Kuqe, të bardhë, rozë 6.5 "poinsettias- 12.00
Red vetëm 10 "poinsettia- 30,00
22 "Berries & largohet Wreath- 25.00
Festa Tropical Planter- 30.00
NEW Gjelbërimi Planter- 40.00

Këtu është forma urdhri për poinsettia Grad Fundraiser qoftë se ju dëshironi që të shkarkoni dhe të ketë të gatshëm për studentët që vijnë rreth në dy javëve të ardhshme. (Klikoni në grafik të hapet në një dritare të re, pastaj right click dhe 'për të shpëtuar si "për të ruajtur në kompjuterin tuaj)

Poinsettia Rendit Form

Ju lutem vini re se pagesa është para të gatshme ose të kontrolloni me shkrim për: GRSS

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Purdy çokollata Fundraiser

GRSS Grad Studentët do të vijnë derë me derë në mes të 3 nëntor - 19 nëntor për të kërkuar mbështetjen tuaj duke blerë çokollata shijshme Purdy për veten ose ndoshta si një dhuratë e Krishtlindjeve;).

Nëse ju klikoni në PDF file në këtë post, ju mund të shikoni në katalogun para kohe dhe pastaj të porositur nga studenti që vjen në derën tuaj. Ju gjithashtu mund të urdhërojë online në www.purdysgpp.com nën emrin e grupit tonë / # - lumi Gold shkollat ​​e mesme të 2015 / # 20.675

  • * Ju së pari duhet të regjistrohen, duke plotësuar në emrin, email-it tuaj dhe për të krijuar një fjalëkalim, atëherë kërkoni për grupin tonë apo kyç në grup në #.
  • * Ju pastaj mund të shohim përmes katalogun duke shtypur 'Online Shop' tab lart krye dhe pastaj të shohim përmes 'treg' dhe vendosni porosinë tuaj dhe të paguani me kartën tuaj të kreditit për lehtësinë tuaj.

Nëse keni ndonjë pyetje apo shqetësime, ju lutem mos hezitoni të kontaktoni koordinatori Linda Vandenberg në 283-2.902.

Ne THANK YOU për mbështetjen tuaj!

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Grad Dru Cut planifikuar për pranverë

Grad Dru Cut

Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri

Hockey Pool Fundraiser për GRSS

Bëni vet ekipin tuaj hokej për 20 $ dhe të luajë për sezonin NHL. 1 pikë për një qëllim -1 pikë për një të ndihmojë. Log onto http://www.officepools.com/ çdo kohë për të kontrolluar pikët tuaja.
Fondesh është për Student Exchange GRSS në Itali. Studentët italianë të vijnë këtu në shkurt dhe studentët tanë do të Venedikut në prill ose maj. Hockey Pool është në dispozicion për të gjithë komunitetin.
Për më shumë informacion, ju lutem telefononi Laura Brunning në 283-7.980.

boxpool-GRSS2015

Shkarko formën PDF këtu: boxpool-GRSS2015
Email This Post to a Friend Email këtë post në Shoqëri
2 3 4 5 ... 10 ... Last » Faqja 1 nga 11 1 2 3 4 5 ... 10 ... E fundit »

Kliko për Speciale

RWES Moti Station

Mot